Od września 2022r. zakład planuje przyjęcia młodocianych pracowników na zajęcia praktyczne, a obecnie oferuje pracę wszystkim zainteresowanym osobom (szczególnie stolarzom, ślusarzom, konstruktorom). Możliwe jest również przyuczenie do wykonywanego zawodu. Chęć pracy i zdobywania nowych umiejętności, nieskomplikowany proces produkcyjny gwarantują pracę każdemu. Firma zapewnia również dofinsowanie do uzyskania uprawnień na wózek widłowy, suwnicę, prawo jazdy kat. BE.
Szkoła i firma "Blyss" podejmują aktualnie rozmowy na temat możliwej wymiany młodzieży w ramach praktyk zawodowych, ponieważ dwa oddziały tej firmy znajdują się w Niemczech.
Szczegółowa oferta przedsiębiorstwa znajduje się na plakatach reklamowych w gablocie szkolnej (nowa gablota dla Szkoły Branżowej, obok sali nr 34) oraz na stronie internetowej https://blyss.pl/
Nie zapominajmy o dotychczasowych partnerach naszej szkoły. Na podstawie zawartych umów partnerskich firmy gwarantują pracę absolwentom Szkoły Branżowej w następujących zawodach:
- Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" w Krzepicach – piekarz
- "Max" Gabriela Krawczyk – mechanik pojazdów samochodowych
- Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stolarstwo Pilśniak w Starokrzepicach - stolarz
- "Kesmet", A.Kęsik w Krzepicach - ślusarz
- F.P.H.U. Majerowie s.c. w Krzepicach - dekarz
- Przedsiębiorstwo Remonotowo – Budowlane “Budmar” M.Wrona – monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
- "Polomarket" w Krzepicach - sprzedawca
Informację o podjętej współpracy i tym samym możliwościach rozwoju zawodowego, warto przekazać przyszłym uczniom naszej szkoły oraz rodzicom, znajomym poszukującym pracy..