• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
  • Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
  • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest środa, 28 lutego 2024 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 114 dni. Matura za: 69 dni.

Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

10 listopada 2015r. w przededniu obchodów 97 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości  odbyła się w naszej Szkole uroczysta akademia  przygotowana przez klasę II a. Nie zabrakło wzruszających wierszy i pięknych patriotycznych piosenek.

Tego dnia również miało miejsce ślubowanie uczniów klas I. W uroczystości uczestniczyła cała społeczność szkolna. Uczniowie złożyli przyrzeczenie na Sztandar Szkoły którym potwierdzili, że będą: przestrzegać zasad i norm godnego zachowania, aktywnie i odpowiedzialnie uczestniczyć w życiu szkoły, rozwijać swoje możliwości  intelektualne, zdobywać jak najlepsze wyniki w nauce, dbać o pozytywny wizerunek szkoły, godnie ją reprezentować oraz szanować i kultywować tradycje Zespołu Szkół w Krzepicach.

Dyrektor Szkoły Grzegorz Mastalerz zwrócił się do uczniów słowami: „Od pierwszego września jesteście w murach naszej szkoły ale dzisiaj stajecie się jej pełnoprawnymi uczniami. Cieszę  się niezmiernie, że wybraliście naszą Szkołę i że to właśnie my będziemy Wam towarzyszyć w kolejnym ważnym etapie życia i edukacji…

Wszystkim pierwszoklasistom życzymy realizacji marzeń, pełnej motywacji do działania, nowych i trwałych przyjaźni i abyście zawsze byli dumni z tego, że jesteście  uczniami Zespołu Szkół w Krzepicach.