Dzisiaj jest piątek, 24 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 101 dni.

Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Program PoczytajMy

Pokaż galerię

W poniedziałek 16 listopada 2015 r. odbyły się w naszej Szkole powszechne, równe, bezpośrednie oraz tajne wybory wyłaniające nowe władze  Szkolnego Samorządu Uczniowskiego.

W tym dniu aula Zespołu Szkół w Krzepicach zamieniła się w lokal wyborczy. Nad przebiegiem wyborów czuwała niezależna Komisja Wyborcza.

Na początku ustępujący Samorząd w składzie: Maciej Księżarek, Damian Kiedrzyn, Paulina Mazur, Joanna Kluba, Krystian Wrona, Anna Grzyb, Michał Matyja w bardzo miłych i ciepłych słowach podziękował Dyrekcji, opiekunowi SU oraz wszystkim uczniom za pomoc, otwartość i bardzo dobrą współpracę. Uczniowie przedstawili sprawozdanie oraz prezentację multimedialną  ze  wszystkich imprez, akcji i uroczystości w które włączył się lub zainicjował Samorząd Uczniowski w ubiegłym roku.

Następnie wysłuchaliśmy programów wyborczych kandydatów z klas I i II  ubiegających się o miejsce  w Szkolnym Samorządzie Uczniowskim, po czym uczniowie przystąpili  do głosowania. Komisja Wyborcza sprawnie policzyła głosy  a przewodnicząca Komisji  Paulina Mazur ogłosiła wyniki. Do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2015/2016 weszły następujące osoby: Jan Napora, Ola Kweczlich, Przemysław Gierzkiewicz, Klaudia Polus, Dawid Jagiełła.

Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w wyborach a nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej. Opiekunem Samorządu została pani Mariola Kempińska-Kulej.