Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Wręczenie stypendium uczennicy
Joannie Droś

Pokaż galerię

Z radością informujemy, że Joanna Droś uczennica klasy IIIc naszego Liceum została stypendystką Prezesa Rady Ministrów. Uroczyste wręczenie stypendium odbyło się 25 listopada w Auli AJD w Częstochowie.

Joannie Droś w uroczystościach towarzyszyła p. pedagog Mariola Kempińska-Kulej. Uczennica odebrała stypendium wraz z 68 uczniami z powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego, lublinieckiego, myszkowskiego i zawierciańskiego. To zaszczytne wyróżnienie Joanna otrzymała z rąk śląskiego Kuratora Oświaty Pana Stanisława Fabera.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gratulujemy Joannie tak wspaniałych wyników w nauce, życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym i dostania się na wymarzone studia.