Dzisiaj jest piątek, 29 maja 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 31 dni. Matura za: -25 dni.

Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Szkolny konkurs MARATON CHEMICZNY

Uczniowie Zespołu Szkół w Krzepicach, realizujący chemię w zakresie rozszerzonym, mieli okazję zmierzyć się z zdaniami chemicznymi, podczas szkolnego konkursu zwanego "Maratonem chemicznym". Konkurs odbył się w dniu 16 czerwca 2016 roku i składał się z trzech etapów.

W każdym etapie uczestnicy rozwiązywali zadania rachunkowe, których poziom trudności zwiększał się wraz z przejściem do kolejnego, wyższego etapu. Po zaciętej rywalizacji, na drodze eliminacji wyłonieni zostali zwycięscy. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Kweczlich, drugie miejsce Daria Lizurej, a trzecie Magdalena Kotala. Wszystkie laureatki są uczennicami klasy 2b.