Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Ogólnopolski konkurs pod hasłem "Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu"

Gratulujemy wyróżnienia!

Uczennice klasy Ib: Agnieszka Kotala, Aleksandra Misiak, Natalia Zdunek, które wzięły udział w ogólnopolskim konkursie pod hasłem "Wielokulturowe dziedzictwo mojego regionu" organizowanym przez Uniwersytet Jagielloński w Krakowie zdobyły wyróżnienie. W I etapie dziewczyny wspólnie napisały pracę, która została wysoko oceniona przez jury konkursowe, w II etapie ustnie prezentowały temat: "Krzepice – dwie kultury – wspólna pamięć".

Po zakończonym konkursie wszyscy członkowie finałowych zespołów zwiedzili Muzeum Collegium Maius oraz uczestniczyli w grze miejskiej zatytułowanej: Wielokulturowy Kraków.