Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Trwają zajęcia Akademii Młodego Licealisty

W Zespole Szkół w Krzepicach trwają zajęcia  II edycji Akademii Młodego Licealisty. AML to bardzo ciekawa propozycja spotkań dla gimnazjalistów prowadzonych przez nauczycieli krzepickiego liceum. Nasz pomysł spotkał się z dużą aprobatą i liczna grupa z okolicznych szkół przyjęła zaproszenie i tak od kwietnia 2016 r. ruszył cykl zajęć przewidziany do końca roku szkolnego.

Skrupulatnie zaplanowana przez nauczycieli tematyka zajęć jest realizowana w 4 blokach tematycznych. Inauguracji i uroczystego otwarcia podczas I spotkania  dokonał dyrektor szkoły G.Mastalerz wręczając uczestnikom indeksy AML. Do tej pory młodzież brała udział w ćwiczeniach laboratoryjnych biologiczno-chemicznych, zajęciach warsztatowych z fizyki, geografii, informatyki. Zmierzyli się także z językową wieżą Babel a na zajęciach z przedsiębiorczości określali swój przyszłościowy profil zawodowy. Chętni mogli również uczestniczyć w ćwiczeniach grupy teatralnej.

W miłej atmosferze czas szybko mija a ostatnie spotkanie już niebawem.

A .Borowska koordynator AML