Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

W związku z Dniem Dziecka oraz zbliżającą się Nocą Bibliotek, dnia 1 czerwca 2016 r. w Zespole Szkół w Krzepicach zorganizowano „Dzień Detektywa”. Główny cel wydarzenia stanowiła popularyzacja literatury kryminalnej wśród młodzieży.

W ramach projektu uczniowie wzięli udział w grze terenowej dotyczącej szkoły i jej historii, podczas której rozwiązywali zagadki i zadania sprawdzające spostrzegawczość, logiczne myślenie oraz umiejętność zdobywania informacji. Kolejnym punktem było spotkanie z pracownikami Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, którzy podzielili się z uczestnikami doświadczeniami z pracy detektywów, odpowiedzieli na wiele trapiących młodzież pytań, skonfrontowali mity i stereotypy znane z książek i filmów z rzeczywistością. Najwytrwalsi uczniowie włączyli się do wspólnego czytania detektywistycznej książki Jacka GetneraPan Przypadek i Trzynastka”.