Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Nasze szkolne wokalistki nagrodzone
w Powiatowym Festiwalu Piosenki "Śpiewać każdy może"

W niedzielę, 22 maja 2016 r. w sali kinowej Gminnego Ośrodka Kultury ogłoszono oficjalne wyniki tegorocznej edycji Powiatowego Festiwalu Piosenki "Śpiewać każdy może".

W konkursie  naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice i wszystkie zostały nagrodzone. Kamila Tracz otrzymała wyróżnienie natomiast Angelika Starczyk i Nicola Kokot zajęły równorzędne drugie miejsce. W kategorii  szkół ponadgimnazjalnych nie przyznano I miejsca, widocznie dla jury zbyt trudne stało się rozstrzygnięcie pomiędzy wykonawcami. Nasze wokalistki jak co roku  prezentowały wysoki poziom i dojrzałe wykonanie piosenek bez zbytnich przerysowań śpiewanych tekstów.
Gratulujemy i bardzo cieszymy się z sukcesów naszych dziewcząt. Życzymy im dalszego rozwoju w sferze wokalnej oraz  aby ich wykonania piosenek dawały im satysfakcję a jednocześnie zachwycały słuchaczy.