Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

W dniach 23-25 maja odbyła się wycieczka w Pieniny w której uczestniczyli uczniowie klasy Ia, Ib, Ic i IIc oraz nauczyciele: Małgorzata Wrona, Renata Mastalerz, Edyta Kuc i Jadwiga Krysiak. Pierwszego dnia  mieliśmy okazję uczestniczyć w spływie pontonowym po Dunajcu, przejściu promenadą w Szczawnicy i wejściu na Bryjarkę.

Drugiego dnia  udało się zdobyć Trzy Korony, zwiedzić Zamek w Czorsztynie oraz przyjrzeć się Zamkowi w Niedzicy, zalewowi i elektrowni szczytowo-pompowej, a wieczorem zjeść pyszne kiełbaski z ogniska. Trzeciego dnia wszyscy uczestnicy przeszli wąwozem Homole, a następnie wykorzystali czas wolny w Szczawnicy. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Uczestnicy wycieczki byli zadowoleni z miejsca pobytu oraz z atrakcji, które tam na nich czekały. Rozczarowani, że te trzy dni minęły tak szybko, ale jednocześnie uradowani i zachwyceni całokształtem wycieczki, już po południu trzeciego dnia udali się razem z opiekunami w drogę powrotną i wieczorem o 20:30 byli z powrotem w Krzepicach.