Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Złoci lekkoatleci
Męska drużyna naszej szkoły zajęła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkoatletyce. Zawody odbyły się 13 maja 2016 r. na stadionie lekkoatletycznym CKS Budowlani Częstochowa.

Nasi chłopcy pokonali drużynę z ZS nr 1 w Kłobucku różnicą ponad 100 punktów. Mistrzowską formą popisali się nasi kulomioci zajmując trzy pierwsze miejsca na podium:  I - Marcin Przygoda z wynikiem 14,68 m zdobył 180 punktów, II – Dominik Kulej - 14m-160 punktów i III – Dawid Jagieła 13,2 m -144 punkty. Marcin Przygoda dodatkowo poprawił wieloletni rekord szkoły w pchnięciu kulą o wadze 7,26 kg  wynikiem 12,29m. Dużą niespodziankę sprawił Rafał Ceglarz zajmując I miejsce w biegu na 300 m z bardzo dobrym wynikiem – 40s. Ponadto w zawodach startowali: bieg na 100 m: Kamil Leszczuk  (III miejsce), Mateusz Mońka, 300m - Kacper Cer, skok w dal – Tomasz Kuder (II miejsce), Bartosz Bujak,  skok wzwyż – Szymon Kulej (III miejsce).
Nasze dziewczęta w tych samych zawodach zajęły III miejsce.

Gratulujemy !!

Wszystkie wyniki na stronie SZS Kłobuck.