Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

21 kwietnia 2016r. został przeprowadzony II etap konkursu, w którym wzięło udział 31 uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych powiatu kłobuckiego (16 na poziomie podstawowym i 15 na poziomie rozszerzonym). Z Zespołu Szkół w Krzepicach do drugiego etapu zakwalifikowało się 10 uczniów na poziomie podstawowym i 4 uczniów na poziomie rozszerzonym.

Patronat nad konkursem corocznie sprawuje Starostwo Powiatowe w Kłobucku niewątpliwie podnosząc rangę naszego przedsięwzięcia, którego celem jest popularyzowanie matematyki, jej zastosowań oraz przybliżenie formuły egzaminu maturalnego młodzieży klas drugich szkół ponadgimnazjalnych.

Każda kolejna edycja, spotyka się z dużym zainteresowaniem młodzieży wszystkich szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Dzięki wsparciu Starostwa najlepsi uczestnicy corocznie są uhonorowani nagrodami i dyplomami godnymi ich wysiłku i zaangażowania. Uważamy, że udział w konkursie pozytywnie wpływa na rozwijanie dobrej rywalizacji wśród młodzieży i zaprocentuje dalszymi osiągnięciami nie tylko na egzaminie maturalnym.

Jury złożone z nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych po sprawdzeniu prac ogłosiło wyniki.

Poziom podstawowy:

1. I miejsce - Piotr Pawłowski - Zespół Szkół w Krzepicach
  2. II miejsce - Kamil Krysiak - Zespół Szkół w Krzepicach
  3. III miejsce - Maciej Mastalerz - Zespół Szkół w Krzepicach

Poziom rozszerzony:

1. I miejsce - Szymon Ujma - Zespół Szkół nr 3 w Kłobucku
  2. II miejsce - Mateusz Skibiński - Zespół Szkół w Krzepicach
  3. III miejsce - Monika Cer - Zespół Szkół w Krzepicach

Nagrody zostały wręczone przez wicestarostę powiatu Macieja Biernackiego i dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach Grzegorza Mastalerza..