Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

W Zespole Szkół w Krzepicach 14 kwietnia 2016 r. odbył się I Powiatowy Międzyszkolny Drużynowy Konkurs Czytelniczy pod hasłem: „Sienkiewicz czytany być musi” w związku z trwającym Rokiem Sienkiewicza. Turniej objęty został honorowym patronatem Starosty Kłobuckiego, organ prowadzący ufundował również nagrody dla zwycięskich drużyn.

W rywalizacji wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych: z Opatowa, Parzymiech, Panek, Starokrzepic, Krzepic, Wręczycy Wielkiej, Rudnik, Kamyka oraz ponadgimnazjalnych: z Zespołu Szkół nr 2 w Kłobucku, Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku i Zespołu Szkół w Krzepicach. Konkurs miał charakter turnieju sprawdzającego znajomość treści „Krzyżaków” i „Quo vadis”, o wygranej decydowały również refleks i szybkość zgłaszających się drużyn. Zmagania miały innowacyjny charakter, przebiegały w sposób dynamiczny, wymagały skupienia i elastyczności zarówno od organizatorów, jak i uczestników. Zaszczytne, pierwsze miejsce zajęła grupa uczniów z Gimnazjum im. Kazimierza Wielkiego w Krzepicach w składzie: Karolina Kołecka, Katarzyna Przygoda, Katarzyna Grzelińska, Łukasz Kotasiński. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół nr 3 w Kłobucku, do której należeli Szymon Ujma, Natalia Pyzik, Mateusz Żurek, Agnieszka Zychla. Nagrody w konkursie stanowiły bony na zakup książek i artykułów papierniczych, ich uroczystego wręczenia dokonała Naczelnik Wydziału Edukacji, Pani Joanna Kulejewska.