Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

W ramach trwającego od października programu CEO dnia 23 marca 2016 r. (środa) uczniowie z klasy IA: Weronika Dwornik, Justyna Matyska oraz Arkadiusz Antczak poprowadzili zajęcia w przedszkolu w Krzepicach. Młodzież odwiedziła „PoczytajMy”grupę pięciolatków o wdzięcznej nazwie "Gwiazdeczki".

Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania bajki pt. "Smerfy i mucha BZZ". Dzieci słuchały z wielkim zainteresowaniem. Przygody Smerfów nie były im obce. Książka opowiadała o ataku muchy, po której ugryzieniu Smerfy zmieniały kolor z niebieskiego na fioletowy. Wszystko jednak zakończyło się pomyślnie, dzięki Papowi Smerfie. Po przeczytaniu bajki, maluchy musiały odpowiedzieć na kilka pytań odnoszących się do tekstu oraz samych postaci. Młodzież rozdała przedszkolakom obrazki, które wraz z nimi pokolorowała. Jednym z punktów spotkania była nauka tytułowej piosenki z bajki o Smerfach pt. "Hej dzieci jeśli chcecie…". Ostatni na liście był taniec. Przedszkolaki były bardzo zadowolone. Na pożegnanie wszyscy razem zaśpiewali.