Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Grupa filmowa Zespołu Szkół w Krzepicach w składzie: Katarzyna Baran, Maciej Mastalerz, Daria Lizurej  pod opieką nauczyciela bibliotekarza  - Pani Marty Kałwak wzięła udział w konkursie pt. „Książki naszych marzeń”, którego organizatorem jest Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Każda, biorąca udział w zmaganiach placówka mogła nakręcić 60 – sekundowy film mający przekonać jury, że to ona powinna otrzymać 50 wybranych książek. Powstały w naszej szkole obraz filmowy został zatytułowany „Zaginiona biblioteka” i umieszczony na portalu YouTube zgodnie z wymaganiami organizatora. Odtwórcami głównych ról byli Daria Lizurej kl. IIb i Jakub Tomczyk kl. IIc. Na planie filmowym pojawili się także Magdalena Kaczmarek kl. IIIc, Natalia Zdunek kl. Ib, Agnieszka Kotala kl. Ib, Kamila Tracz kl. Ic, Krystian Wrona kl. IIa, Ewa Pąchalska kl. IIa, Piotr Pawłowski kl. IIb i Kamil Krysiak kl. IIb.  Grupę aktorów z naszego LO zasiliły również  Wicedyrektor – Pani Agnieszka Borowska oraz Pani Edyta Kuc – nauczycielka matematyki.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty nie później niż do dnia 25 października 2015 r.  podczas Gali Finałowej zorganizowanej w gmachu Ministerstwa Edukacji Narodowej w Warszawie. Z niecierpliwością oczekujemy na jego wyniki.