Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

16 październia 2015r. uczniowie Liceum Ogólnokształcącego Zespołu Szkół w Krzepicach  po raz drugi uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji ustanawiania Rekordu  w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo-oddechowej organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Bicie Rekordu nie przypadkowo odbyło się w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca.

Tego roku resuscytowaliśmy na zwiększonej liczbie fantomów w silnej drużynie PCK pod wodzą dyrektora Grzegorza Mastalerza z czynnym udziałem wicedyrektor i opiekuna drużyny Agnieszki Borowskiej oraz Pani Bożeny Drab. Nasi uczestnicy to uczniowie klas: IIIA, IIIB i IIB. Wspaniali i zaangażowani ochotnicy dzielnie resuscytowali w godz. 12.00 – 12.30. Mamy nadzieję, że w tym roku z naszym udziałem uda się pobić Rekord!

Dziękujmy wszystkim uczestnikom, że podjęli się zadania propagowania wiedzy o pierwszej pomocy.

Pamiętajcie! Wasze ręce mogą uratować czyjeś życie.

mgr Agnieszka Borowska