Dzisiaj jest sobota, 04 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -5 dni. Matura za: -61 dni.

Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana

Uczniowie klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach w dniu 16 listopada 2015 roku przystąpili do I etapu konkursu Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych. Konkurs jest organizowany przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych  i jest zwieńczeniem programu edukacyjnego „Lekcje z ZUS” , w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły w ramach przedmiotu podstawy przedsiębiorczości. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów, spośród których wyłoniono trzy osoby z najlepszymi wynikami do II etapu na szczeblu wojewódzkim.

Lekcje z ZUS” to projekt edukacyjny dla szkół ponadgimnazjalnym autorstwa ZUS i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Mają one za zadanie kształtować świadomość młodzieży, ucząc przy tym zasady solidaryzmu społecznego, a ponadto dawać praktyczną wiedzę przyszłym przedsiębiorcom. Celem konkursu jest upowszechnienie i pogłębienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych, która jest niezbędna każdemu przy podejmowaniu wielu decyzji, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Zespołowi, który będzie reprezentował naszą szkołę w konkursie na szczeblu wojewódzkim życzymy powodzenia!