Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Projekt „Śląskie. Inwestujemy w talenty”

Projekt „Śląskie. Inwestujemy w talenty” to inicjatywa samorządu województwa śląskiego finansowania ze środków Unii Europejskiej, budżetu państwa i budżetu województwa śląskiego. Uczestnikami tegorocznej edycji (2018-2019r.) zostali uczniowie klasy 1a – Piotr Nagłowski oraz Mateusz Ptak.

W IV edycji celem projektu było wsparcie młodzieży uzdolnionej w zakresie języków obcych nowożytnych, przedmiotów matematycznych, informatycznych lub przyrodniczych poprzez stypendium naukowe – w wysokości 500 zł miesięcznie na czas trwania zajęć dydaktyczno-wychowawczych (10 miesięcy). Patronat dydaktyczny nad uczniami objęła p. Edyta Kuc.

Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.