• Dzień pierwszoklasisty
  Dzień pierwszoklasisty
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
  Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 26 stycznia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 147 dni. Matura za: 97 dni.

Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

„Jak nie czytam, jak czytam” - edycja 2019

Dnia 7 czerwca 2019 r. o godzinie 10.00, wszyscy uczniowie Zespołu Szkół w Krzepicach przyłączyli się do IV edycji najpopularniejszej w Polsce akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”. Wydarzenie miało na celu bicie rekordu w czytaniu, w jednym momencie.

Szkolna młodzież zebrała się w auli, aby wysłuchać odczytanego na głos opowiadania pt. „Książę Mediolanu”. Taką formułę wydarzenia przyjęto w związku z ogłoszeniem roku 2019 „Rokiem Gustawa Herlinga – Grudzińskiego”.

Spotkanie stało się okazją do podsumowania aktywności czytelniczych. Jedną z nich było zajecie przez klasę Ib II miejsca w Ogólnopolskim Konkursie „Maraton Czytania”, którego organizatorem była Fundacja Honor Pomagania Dzieciom. Wyjątkową nagrodę, w postaci 300 zł dofinansowania do wydarzenia klasowego, wręczył Pan Dyrektor – Grzegorz Mastalerz. Również młodzież działająca w klubie czytelniczym „Lector” uhonorowana została dyplomami nadesłanymi przez Centrum Edukacji Obywatelskiej w podziękowaniu za udział w programie „PoczytajMy”.

Każda z biorących udział w akcji osób, przed wejściem na salę, otrzymała bilet uprawniający do udziału w mini – loterii. Do wygrania były książki oraz upominki z logo „BRONKA”.

To wyjątkowe święto czytania miało podkreślić, że książka może kojarzyć się z rozrywką, radością i wspólnymi pasjami.