Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Uroczystość pożegnania tegorocznych maturzystów

Nadszedł czas pożegnania absolwentów naszej szkoły. 23 maja 2019r. krzepicką Alma Mater opuścił kolejny rocznik maturzystów. Każdego roku ta uroczystość ma szczególny wymiar gdyż towarzyszymy absolwentom w tej ważnej dla nich chwili. Tego dnia byli również z nami przedstawiciele władz powiatu kłobuckiego z Wicestarostą Zdzisławą Kall, Burmistrz Krzepic Krystian Kotynia, Naczelnik Wydziału Edukacji Joanna Kulejewska, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków Bogdan Grzyb, Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Malina-Dudkowska oraz rodzice uczniów.

W obecności całej społeczności szkolnej Dyrektor Grzegorz Mastalerz wręczył świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem, a także wiele nagród za osiągnięcia edukacyjne i działalność na rzecz szkoły. Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków za najwyższą średnią ocen w tym roku otrzymała Weronika Tomczyk, natomiast wyróżnienie Rady Rodziców dla najaktywniejszego absolwenta Filip Dudkowski.

Słowa pożegnania starszych koleżanek i kolegów płynęły z ust uczniów klasy IIc oraz grupy teatralnej, wokalnej i tanecznej, którzy przygotowali część artystyczną spotkania.

"ODWIĄŻ LINY, OPUŚĆ BEZPIECZNĄ PRZYSTAŃ... ZŁAP W ŻAGLE POMYŚLNE WIATRY. PODRÓŻUJ, ŚNIJ, ODKRYWAJ"