Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Wiosenny Turniej Piłki Koszykowej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach

Dnia 5 kwietnia 2019 r. odbył się w naszej sali gimnastycznej Wiosenny Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Krzepicach. W zawodach wystąpiły 4 drużyny: drużyna Nauczycieli, Zespół Szkół nr 1 w Kłobucku, ZS Krzepice oraz Absolwenci ZS Krzepice.

Celem turnieju była popularyzacja koszykówki jako „sportu całego życia”, jej walorów zdrowotnych i profilaktycznych wśród młodzieży naszego powiatu.

Uczestnicy turnieju rozgrywali mecze systemem pucharowym. W pierwszym meczu gospodarze – ZS Krzepice ulegli doświadczeniu Nauczycieli 41:27, natomiast w drugiej parze drużyna ZS nr1 z Kłobucka wysoko przegrała z Absolwentami 61:13. Przegrani z pierwszej rundy zmierzyli się w pojedynku o miejsce III. Lepsi okazali się chłopcy z Krzepic, wygrywając po wyrównanym meczu z gośćmi z Zagórza 36 : 33.W meczu o miejsce I drużyna Absolwentów wykazała się nieco lepszym przygotowaniem kondycyjnym niż Nauczyciele wygrywając 48:33.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. ABSOLWENCI

2. NAUCZYCIELE

3. ZS KRZEPICE

4. ZS nr 1 w KŁOBUCKU

Najskuteczniejszym zawodnikiem koszykarskiej imprezy został wśród juniorów Wojciech Szostak, natomiast wśród seniorów tak jak przed rokiem Michał Kasprzyk. Obydwaj otrzymali pamiątkowe statuetki.

Zwycięska drużyna absolwentów wystąpiła w składzie: Michał Kasprzyk, Piotr Kasprzyk, Marcin Maj, Maciej Kluba i Miłosz Szczepański.

Puchary za pierwsze 3 miejsca oraz dyplomy dla wszystkich drużyn wręczyła Wicedyrektor ZS w Krzepicach Pani Agnieszka Borowska.

Współorganizatorami turnieju byli : Starostwo Powiatowe w Kłobucku, Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Kłobucku oraz ULKS „Spartakus” Krzepice.