Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

Zawody strzeleckie

Po raz kolejny nasi strzelcy wyborowi pokazali się z jak najlepszej strony. 12 marca 2019r. w Szkole Podstawowej w Popowie odbyły się Zawody Strzeleckie ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zawody zorganizował LOK w Kłobucku. Nasi uczniowie zdobyli II i III miejsce drużynowo. Indywidualnie bezkonkurencyjna okazała się Kinga Pawłowska, która przeszła do historii lokalnych zawodów strzeleckich jako jedyna zdobywczyni 50 punktów na 50 możliwych do zdobycia. Na III miejscu z wynikiem 46 punktów znalazła się druga nasza uczennica Magdalena Dyluś. Nasze dziewczęta okazały się lepsze niż przedstawiciele klas mundurowych z Kłobucka.

Gratulujemy wyśmienitego oka!