Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Zawody strzeleckie

Po raz kolejny nasi strzelcy wyborowi pokazali się z jak najlepszej strony. 12 marca 2019r. w Szkole Podstawowej w Popowie odbyły się Zawody Strzeleckie ku pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zawody zorganizował LOK w Kłobucku. Nasi uczniowie zdobyli II i III miejsce drużynowo. Indywidualnie bezkonkurencyjna okazała się Kinga Pawłowska, która przeszła do historii lokalnych zawodów strzeleckich jako jedyna zdobywczyni 50 punktów na 50 możliwych do zdobycia. Na III miejscu z wynikiem 46 punktów znalazła się druga nasza uczennica Magdalena Dyluś. Nasze dziewczęta okazały się lepsze niż przedstawiciele klas mundurowych z Kłobucka.

Gratulujemy wyśmienitego oka!