Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest środa, 18 września 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 285 dni. Matura za: 229 dni.

Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

Dzień Matematyki - „MATEMATYKA DZIKA”

„MATEMATYKA DZIKA”, pod takim tytułem odbył się Dzień Matematyki w naszej szkole.

13 marca uczniowie w zespołach dwuosobowych rozwiązali 24 zadania praktyczne których tematyka dotyczyła głównie życia zwierząt w lesie. W konkursie wzięło udział 26 uczniów.

W pionie klas pierwszych największą liczbę punktów uzyskały dwa zespoły w składzie Samira Kierat i Zuzanna Garbaciak oraz Jakub Kęsik i Mateusz Ptak.

W pionie klas drugich największą liczbę punktów uzyskał zespół w składzie Zuzanna Kopacz i Miłosz Bujak.

W pionie klas trzecich największą liczbę punktów uzyskał zespół w składzie Agata Jagieła i Cezary Świtała.

Rywalizacja zespołów była wyrównana, a o zwycięstwie zdecydowały pojedyncze punkty.