Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

VII edycja Interaktywnego Konkursu Matematycznego

7 marca obyła się VII edycja Ogólnopolskiego Internetowego Konkursu ,,Maks Matematyczny” w której wzięło udział 12 naszych uczniów z klasy 1a, 2c i 3a.Uczniowie wykazali się wiedzą oraz zaprezentowali wysokie umiejętności szybkiego liczenia. Czekamy niecierpliwie na wyniki.

W VI edycji która odbyła się 8 października Agata Jagieła uzyskała bardzo doby wynik w pionie klas trzecich LO i jednocześnie 2 miejsce w województwie w kraju 17, Cezary Świtała uzyskał bardzo doby wynik i 3 miejsce w województwie. Dominik Drab uzyskał wynik dobry.

Uczniowie klasy 1a uzyskali następujące wyniki Mateusz Ptak 11 miejsce w województwie Piotr Nagłowski 12 miejsce a Norbert Waleszczyński 15 miejsce w województwie.

Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy naszych uczniów w Konkursach Matematycznych.