Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

„Poznaj Prawdę a Prawda Cię Uwolni”

Pod takim hasłem przebiegało spotkanie uczniów Zespołu Szkół w Krzepicach z Marcinem Tyburczym przedstawicielem fundacji "Latarnia", które odbyło się 5 marca 2019 r. Spotkanie poświęcone było profilaktyce uzależnień od narkotyków, alkoholu i dopalaczy. W trakcie jego trwania Marcin Tyburczy podzielił się z uczniami świadectwem swojego życia. Historie, które opowiadał były oparte głównie na jego własnych doświadczeniach i przeżyciach co zrobiło na uczniach bardzo duże wrażenie. Dzięki wierze i pomocy innym udało mu się zerwać z dotychczasowym życiem i przejść zupełną przemianę. Takie spotkania są niezwykle cenne w profilaktyce uzależnień.