Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

„Poznaj Prawdę a Prawda Cię Uwolni”

Pod takim hasłem przebiegało spotkanie uczniów Zespołu Szkół w Krzepicach z Marcinem Tyburczym przedstawicielem fundacji "Latarnia", które odbyło się 5 marca 2019 r. Spotkanie poświęcone było profilaktyce uzależnień od narkotyków, alkoholu i dopalaczy. W trakcie jego trwania Marcin Tyburczy podzielił się z uczniami świadectwem swojego życia. Historie, które opowiadał były oparte głównie na jego własnych doświadczeniach i przeżyciach co zrobiło na uczniach bardzo duże wrażenie. Dzięki wierze i pomocy innym udało mu się zerwać z dotychczasowym życiem i przejść zupełną przemianę. Takie spotkania są niezwykle cenne w profilaktyce uzależnień.