Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Discover Canada 2019 – półfinał

W dniu 26 lutego 2019r. w Instytucie Kultur i Literatur Anglojęzycznych w Sosnowcu odbył się półfinał tegorocznej edycji konkursu Discover Canada 2019, do którego spośród ponad 700 uczestników z całej Polski zakwalifikował się nasz uczeń Cezary Niedbałowicz.

Drugi etap konkursu rozpoczął się spotkaniem z J.E. Leslie Scanlon, Ambasadorem Kanady w Polsce, oraz Jeremy’m Wallace’m, doradcą ds. politycznych i społecznych. Uczestnicy konkursu i ich opiekunowie mieli okazję porozmawiać, zadać gościom pytania oraz wysłuchać ich wyjątkowo ciekawego wykładu. Po wykładzie uczestnicy konkursu przystąpili do pisania pracy na jeden z 6 ogłoszonych tematów a następnie, po krótkiej przerwie i chwili wytchnienia, rozwiązali test składający się z 35 krótkich pytań otwartych dotyczących tematyki esejów i bieżących informacji kulturowych i politycznych.

Wyniki II etapu konkursu poznamy 5 marca 2019r. Czekamy na nie niecierpliwie i trzymamy kciuki za Czarka.