Branżowa Szkoła I stopnia
    Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 101 dni.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Z wizytą w przedszkolu

Dnia 5 grudnia 2018 r. uczennice klasy Ia: Aleksandra Kowalska, Karolina Przybylska, Amelia Sedun, Olga Osuch i Wiktoria Wydmuch odwiedziły dzieci z grupy Muchomorki w Przedszkolu Samorządowym nr 1 w Krzepicach. Spotkanie odbyło się w przededniu wyczekiwanej wizyty Świętego Mikołaja. Licealistki przeczytały maluchom opowiadanie pt. „Prawdziwa historia Świętego Mikołaja", na podstawie którego zorganizowały świąteczny quiz. Dzieci doskonale bawiły się śpiewając piosenki oraz kolorując przygotowane przez starsze koleżanki obrazki. Wspólna zabawa dostarczyła mnóstwa pozytywnych emocji i zakończyła się słodką niespodzianką w postaci czekoladowych Mikołajów.