Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest sobota, 23 listopada 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 219 dni. Matura za: 163 dni.

Imieniny: Adeli, Klemensa, Orestesa

Zawody strzeleckie z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Wspaniale uczcili 100-rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości nasi strzelcy. W zawodach zorganizowanych przez LOK w Kłobucku 16 listopada na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Kłobucku okazali się bezkonkurencyjni w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej. Drużyna w składzie: Jakub Kuc, Jakub Szczepaniak i Jakub Noga zajęła pierwsze miejsce pokonując drużynę klasy mundurowej z ZS nr 1 z Kłobucka. Na trzecim miejscu znalazły się nasze dziewczęta w składzie: Kinga Pawłowska, Agnieszka Ryng i Katarzyna Przygoda.

W klasyfikacji indywidualnej nasi zawodnicy zdobyli 3 pierwsze miejsca uzyskując tą samą ilość punktów – 46; o pierwszym miejscu zdecydowała ilość strzelonych 10-tek.
Wyniki: I miejsce - Marta Dyluś, II – Jakub Kuc, III – Kinga Pawłowska.

Gratulujemy!