Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest sobota, 15 sierpnia 2020 roku. Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało: 17 dni. Matura za: 262 dni.

Imieniny: Marii, Napoleona, Stelii

KONKURSY, KONKURSY, KONKURSY

Przez ostatni tydzień uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach zmagali się w konkursach z języka angielskiego.

Rozpoczęliśmy 13 listopada od 43 Olimpiady Języka Angielskiego. Niestety, nikomu nie udało się zakwalifikować do kolejnego etapu.

Dzień później, uczniowie przystąpili do konkursu "Discover Canada 2019". Gratulujemy Cezaremu Niedbałowiczowi szansy na dalsze sukcesy w kolejnym etapie.

Tydzień zakończyliśmy szkolnym dyktandem, związanym z obchodami 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie starali się odtworzyć przemówienie Ignacego Paderewskiego z 1932r. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Karaś, drugie Wiktoria Namysł, a trzecie Nicolas Smyth.

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursach i gratulujemy zwycięzcom.