• Stoły Bożonarodzeniowe
  Stoły Bożonarodzeniowe
 • Bicie rekordu RKO
  Bicie rekordu RKO
 • Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
 • "Koncert Muzyki Polskiej"
 • Kozielewski – nauczyciel i mistrz
  Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Ogólnopolski quiz wiedzy o Niepodległej - "Ojczyzna nasza"

Uczniowska drużyna w składzie: Krzysztof Bujak, Konrad Nowak i Bartosz Zawierucha z klasy IICD, pod opieką wychowawcy, pani Bożeny Drab, będzie w dniach 26 – 27 listopada 2018 roku, reprezentować naszą szkołę w finale dwuetapowego ogólnopolskiego quizu wiedzy o Niepodległej – „Ojczyzna Nasza”.

Najpierw w dniu 14 listopada uczniowska drużyna, krzepickiego liceum, zmierzyła się z pierwszym etapem konkursu historycznego, który polegał na rozwiązaniu testu jednokrotnego wyboru bezpośrednio na platformie www.doniepodleglej.pl. Organizatorami konkursu jest Stowarzyszenie „Delta” i Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Nasza drużyna znalazła się w wśród blisko 400 zespołów. O awansie do finału i kolejności miejsc decydowała suma uzyskanych punktów. Do finału kwalifikowano się jedynie 10 najlepszych drużyn w każdej z kategorii szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nasza drużyna znalazła się wśród najlepszych.

Finał przeprowadzony zostanie 26 listopada 2018 roku w formie testu wiedzy połączonego z grą terenową na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego.

Z całego serca życzymy powodzenia.