• Stoły Bożonarodzeniowe
  Stoły Bożonarodzeniowe
 • Bicie rekordu RKO
  Bicie rekordu RKO
 • Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
 • "Koncert Muzyki Polskiej"
 • Kozielewski – nauczyciel i mistrz
  Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Europejski Tydzień Sportu

W ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbywającego się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki odbyło się w naszej szkole kilka imprez sportowych z udziałem naszych uczniów. Oto ich wyniki:

SZKOLNE BIEGI PRZEŁAJOWE 24.09.2018r.

WYNIKI:

DZIEWCZĘTA
1. Julia Kuc 2,49
2. Katarzyna Kotarska 2,52
3. Sylwia Kiedrzyn 2,57
4. Karolina Przybylska 3,35
5. Amelia Sedun 3,35
6. Laura Pakuła 3,36

CHŁOPCY
1. Adam Cybiński 4,45s
2. Arkadiusz Kapuścik 5,18 s
3. Daniel Starczyk 5,24 s
4. Konrad Waleszczyński 5,26
5. Bartosz Kulej 5,26
6. Przemysław Więdłocha 5,28

MIĘDZYKLASOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ 25.09.2018R.

WYNIKI:
klasy III – klasy I: 7 – 2;
klasy I – klasy II: 8 –1;
klasy III – klasy II: 7 - 4;
1. Miejsce: Klasy III
2. Miejsce: Klasy I
3. Miejsce: Klasy II

MISTRZOSTWA SZKOŁY w TENISIE STOŁOWYM 26.09.2018r.

Dziewczęta:
1. Zuzanna Garbaciak
2. Martyna Schwałkowska
3. Marta Dyluś
4. Adrianna Krystek
5. Katarzyna Kotarska
6. Patrycja Tronina

Chłopcy:
1. Wojciech Kilan
2. Michał Ulfik
3. Piotr Nagłowski
4. Dawid Krasiński
5. Szymon Chęciński
6. Szymon Zawierucha

Sukces naszych piłkarzy!

Ostatnią imprezą odbywającą się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu na terenie naszej placówki był Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kłobuckiego uświetniający otwarcie na terenie naszej szkoły Przystanii turystyki aktywnej na Liswarciańskim Szlaku Rowerowym.

W zawodach rozegranych w słoneczny jesienny piątek 28 września 2018r.uczestniczyły szkoły średnie powiatu kłobuckiego. Bardzo miłą niespodziankę sprawili nasi uczniowie, którzy okazali się bezkonkurencyjni wygrywając wszystkie mecze, dzięki czemu zajęli I miejsce w turnieju.

Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Krakowiak, Jakub Jadczak, Michał Kot, Bartosz Kuc, Wojciech Szostak, Tomasz Księżyk, Mateusz Pisarek, Damian Kowalski, Krystian Krzemiński, Bartosz Zawierucha, Szymon Zawierucha, Szymon Chęciński Kamil Matyja.

Wyniki końcowe:
1. ZS Krzepice
2. ZSnr 1 Kłobuck
3. ZSnr 3 Kłobuck
4. ZSnr 2 Kłobuck

Tenisowe zmagania

Najlepsi szkolni tenisiści stołowi reprezentowali Naszą szkołę w zawodach powiatowych , które odbyły się 2 pażdziernika 2018r. w Kłobucku.

Dziewczęta i chłopcy zajęli w rywalizacji drużynowej miejsce drugie, czym wywalczyli sobie możliwość startu w zawodach rejonowych.

Kolejny etap rywalizacji tenisistów odbył się w IV LO im. H. Sienkiewicza w Częstochowie 10 pażdziernika. Tym razem nasi uczniowie uplasowali się na III miejscu. Składy drużyn – dziewczęta: Zuzanna Garbaciak, Martyna Schwałkowska, Wiktoria Musiel, chłopcy: Wojciech Kilan, Michał Ulfik i Piotr Nagłowski.

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Biegacze i biegaczki wyłonieni w szkolnych zawodach reprezentowali ZS Krzepice w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych, które rozegrane zostały 27 września na stadionie sportowym w Kłobucku. Dziewczęta i chłopcy zajęli tam miejsce drugie.

Kolejne zawody odbyły się 16 pażdziernika 2018r. Nasi najlepsi biegacze mieli okazję sprawdzić swoją formę w konfrontacji z reprezentantami szkół średnich rejonu częstochowskiego. Zawody odbyły się przy wspaniałej słonecznej pogodzie na terenach leśnych dzielnicy Północ w Częstochowie. Pośród 5 –ciu drużyn nasi chłopcy uplasowali się na III miejscu.

W drużynie wystąpili: Arek Kapuścik, Daniel Starczyk, Bartosz Kulej, Przemysław Więdłocha, Konrad Waleszczyński i Adam Cybiński . Gratulujemy!!