Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest czwartek, 27 lutego 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 123 dni. Matura za: 67 dni.

Imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

Interaktywny Konkurs Matematyczny

8 października obyła się VI edycja ogólnopolskiego internetowego konkursu Maks Matematyczny.

Celem konkursu jest promocja uzdolnionej matematycznie młodzieży oraz rozwijanie umiejętności matematycznych uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.Inicjatywa promuje talenty i osiągniecia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.

"Maks Matematyczny" jest konkursem matematycznym wykorzystującym technologie informatyczne. Zadaniem konkursowym każdego uczestnika było samodzielne rozwiązywanie dwóch zadań optymalizacyjnych w formie internetowych gier matematycznych, w dniu konkursu. W konkursie wzięło udział 11 naszych uczniów klasy 1a i 3a.Mamy nadzieję że nasi uczniowie zaprezentowali wysokie umiejętności tak jak ich starsi koledzy w poprzednich edycjach. Czekamy niecierpliwie na wyniki .