Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

„Powrót do szkoły z … tarczą”. Brawa dla naszych uczniów.

W dniu 18 października 2018 r. odbył się drugi, finałowy etap POWIATOWEGO KONKURSU WIEDZY O 100 – LETNIEJ HISTORII POLSKI NIEPODLEGŁEJ „A polska winna trwać wiecznie” (W. Witos). Rolą konkursu zorganizowanego przez Powiat Kłobucki było przede wszystkim uczczenie 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

W pierwszym, szkolnym etapie w dniu 11 października 2018 roku o wejście do finału walczyło 13 uczniów naszej szkoły. W tym etapie wyłoniono 5 uczestników z najwyższymi wynikami punktowym: Adriana Mazika IC (I miejsce), Maję Morawską IIIC/D (II miejsce), Łukasza Kotasińskiego IIC/D (I miejsce), Krzysztofa Bujaka IIC/D (III miejsce) i Bartosza Zawieruchę IIC/D (III miejsce). Uczniowie ci godnie reprezentowali szkołę w drugim etapie konkursu.

Wśród grona zwycięzców powiatowego konkursu znaleźli się uczniowie krzepickiego liceum: Adrian Mazik (I miejsce ) i Maja Morawska (II miejsce) powtarzając tym samym swój sukces z pierwszego etapu.

Wszystkim naszym uczestnikom serdeczne gratulujemy.