Branżowa Szkoła I stopnia

Dzisiaj jest sobota, 07 grudnia 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 205 dni. Matura za: 149 dni.

Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dnia 16 października 2018 roku w auli Zespołu Szkół w Krzepicach zorganizowano Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. Szkoła, wspólnie z gminną biblioteką, wzięła udział w akcji już po raz czwarty. Spotkanie z literaturą odbyło się w odpowiednio przygotowanej scenerii. Zadbano również o oprawę muzyczną wydarzenia, podczas którego swoimi talentami wokalnymi zachwycali krzepiccy licealiści.

Roli lektorów podjęli się: Krystian Kotynia - Burmistrz Miasta i Gminy Krzepice, Mateusz Kluba - Przewodniczący Rady Miejskiej w Krzepicach, Tomasz Rakowski - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Krzepicach, Joanna Kulejewska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej w Starostwie Powiatowym w Kłobucku, Anna Szopa – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach, Magdalena Pilarz - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Krzepicach, Danuta Przybylska – Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 1 w Krzepicach, Grzegorz Mastalerz – Dyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach, Agnieszka Borowska – Wicedyrektor Zespołu Szkół w Krzepicach, Anna Oset - Prezes Oddziału ZNP w Krzepicach, krzepiccy radni – Alicja Chęcińska i Rafał Balcerzak oraz ks. Paweł Kulasiewicz, Mateusz Rakowski i szkolna młodzież.

W tym wyjątkowym święcie udział wzięło ponad 100 osób, które poprzez kontakt z jednym z największych dzieł literatury polskiej, wspólnie celebrowały zbliżającą się, doniosłą rocznicę 100 – lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.