MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest piątek, 24 maja 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni.

Imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

Wakacje, Wakacje...

No i stało się. Nadszedł koniec roku szkolnego 2017/2018. Pracowaliśmy bardzo intensywnie. Możemy za ten rok poszczycić się wieloma sukcesami. Nadszedł więc czas na wypoczynek. Podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny dyr. Grzegorz Mastalerz w towarzystwie wychowawców klas wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem natomiast nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku w konkursie "Najzdolniejsi" członek Rady Powiatu Pan Józef Borecki. Były także podziękowania za całoroczną pracę, reprezentowanie szkoły w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, wydarzeniach artystycznych. Na koniec uroczystości w wakacyjny klimat wprowadziła nas kl. IB oraz szkolny zespół rockowy "The Hats"

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień.

Do zobaczeniu we wrześniu.