Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest niedziela, 05 lipca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -6 dni. Matura za: -62 dni.

Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

Wakacje, Wakacje...

No i stało się. Nadszedł koniec roku szkolnego 2017/2018. Pracowaliśmy bardzo intensywnie. Możemy za ten rok poszczycić się wieloma sukcesami. Nadszedł więc czas na wypoczynek. Podczas uroczystej akademii kończącej rok szkolny dyr. Grzegorz Mastalerz w towarzystwie wychowawców klas wręczył uczniom świadectwa z wyróżnieniem natomiast nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kłobucku w konkursie "Najzdolniejsi" członek Rady Powiatu Pan Józef Borecki. Były także podziękowania za całoroczną pracę, reprezentowanie szkoły w konkursach, olimpiadach, zawodach sportowych, wydarzeniach artystycznych. Na koniec uroczystości w wakacyjny klimat wprowadziła nas kl. IB oraz szkolny zespół rockowy "The Hats"

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień.

Do zobaczeniu we wrześniu.