Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 07 sierpnia 2020 roku. Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało: 25 dni. Matura za: 270 dni.

Imieniny: Doroty, Kajetana, Donata

Nadmorskie warsztaty przyrodnicze w Kątach Rybackich

W dniach od 11-15 czerwca 2018 grupa młodzieży z naszej szkoły pod opieką p. Ewy Jadczak oraz p. Renaty Kadłubskiej uczestniczyła w zajęciach przyrodniczych nad Bałtykiem.

Młodzież wraz z opiekunami wyruszyła pociągiem w nocy 11 czerwca do Gdańska. Tam uczniowie z przewodnikiem zwiedzali Gdańsk. W godzinach popołudniowych wyruszyli do Kątów Rybackich.

W Kątach Rybackich młodzież miała okazję podziwiać przyrodę Mierzei Wiślanej i aktywnie uczestniczyć w zajęciach warsztatowych. Zajęcia były różnorodne. W pierwszy dniu młodzież miała okazję rozejrzeć się po okolicy podczas biegu na orientację. W kolejnych dniach uczniowie zrobili sekcję ryby, łapali owady w najbliższej okolicy, w nocy nasłuchiwali nietoperzy ,podziwiali kolonie kormoranów i