Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 101 dni.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

konkurs foto

Wakacje 2018

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, sprawdzianów, kartkówek, dzwonka, porannego wstawania.
Na ten czas życzymy Wam udanego wypoczynku.

Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i "ładujcie akumulatory".

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2017/2018.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne ZS w Krzepicach.