MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest poniedziałek, 22 lipca 2019 roku. Do zakończenia wakacji pozostało: 40 dni.

Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii

Praktyk Biznesu

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się ciekawe i inspirujące zajęcia z przedstawicielem biznesu, start-upowcem z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to działanie w ramach projektu „Praktyk Biznesu” towarzyszące Olimpiadzie Przedsiębiorczości wspierające kształtowanie postaw proaktywnych i proprzedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Program spotkania dotyczył praktycznych aspektów prowadzenia własnej firmy. Prowadzący spotkanie, młody przedsiębiorca i jednocześnie wykładowca SGH, opowiedział o blaskach i cieniach prowadzenia własnego biznesu. Młodzież klas akademickich naszego liceum bardzo aktywnie i z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu. Prowadzący Krzysztof Rek doceniając aktywność naszych uczniów zaprosił grupę najaktywniejszych na warsztatowe zajęcia do SGH w Warszawie.