Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Dzień Pierwszaka
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
    Akademia przedsiębiorczości
  • "Koncert Muzyki Polskiej"

Dzisiaj jest czwartek, 23 stycznia 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 157 dni. Matura za: 101 dni.

Imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

Praktyk Biznesu

6 czerwca 2018 roku w naszej szkole odbyły się ciekawe i inspirujące zajęcia z przedstawicielem biznesu, start-upowcem z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej. Jest to działanie w ramach projektu „Praktyk Biznesu” towarzyszące Olimpiadzie Przedsiębiorczości wspierające kształtowanie postaw proaktywnych i proprzedsiębiorczych wśród młodych ludzi. Program spotkania dotyczył praktycznych aspektów prowadzenia własnej firmy. Prowadzący spotkanie, młody przedsiębiorca i jednocześnie wykładowca SGH, opowiedział o blaskach i cieniach prowadzenia własnego biznesu. Młodzież klas akademickich naszego liceum bardzo aktywnie i z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyła w spotkaniu. Prowadzący Krzysztof Rek doceniając aktywność naszych uczniów zaprosił grupę najaktywniejszych na warsztatowe zajęcia do SGH w Warszawie.