Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest piątek, 29 maja 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 31 dni. Matura za: -25 dni.

Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Keep

Zawody strzeleckie "Ku pamięci żołnierzy wyklętych".

9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Kłobucku rozegrane zostały Mistrzostwa Strzeleckie LOK "Ku pamięci żołnierzy wyklętych".

Bardzo dobrą formą strzelecką wykazali się uczniowie naszej szkoły: wśród chłopców indywidualnie I miejsce zajął debiutujący w tej dyscyplinie sportu Jakub Szczepaniak, natomiast Jakub Kuc zajął trzecią lokatę. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła Milena Dzikowska, a drugie – Marta Dyluś. W klasyfikacji drużynowej drużyna dziewcząt zajęła III miejsce rywalizując z sześcioma męskimi drużynami szkół średnich powiatu kłobuckiego. Chłopcy uplasowali się na miejscu IV.

Gratulujemy!!