Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

IV Edycja Akademii Młodego Licealisty

Ruszyła IV edycja Akademii Młodego Licealisty. W sobotę 17 marca 2018r. miała miejsce uroczysta inauguracja, którą poprowadził Dyrektor Grzegorz Mastalerz. Tego dnia również uczestnicy AML swoją obecność przypieczętowali aktywnym udziałem na zajęciach bloku przedmiotów humanistycznych, które przygotował zespół polonistów: mgr Elżbieta Biernacka-Pacha, mgr Jolanta Drab, mgr Ewa Mazur oraz nauczyciel historii mgr Danuta Jeziorska. Podczas przerwy młodszym koleżankom i kolegom towarzyszyły nasze uczennice klasy maturalnej Kinga i Paulina. Koordynatorem IV edycji AML jak i poprzednich jest wicedyrektor Agnieszka Borowska.

Kolejne zajęcia już w kwietniu.