MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest czwartek, 20 czerwca 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: -1 dni.

Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

IV Edycja Akademii Młodego Licealisty

Ruszyła IV edycja Akademii Młodego Licealisty. W sobotę 17 marca 2018r. miała miejsce uroczysta inauguracja, którą poprowadził Dyrektor Grzegorz Mastalerz. Tego dnia również uczestnicy AML swoją obecność przypieczętowali aktywnym udziałem na zajęciach bloku przedmiotów humanistycznych, które przygotował zespół polonistów: mgr Elżbieta Biernacka-Pacha, mgr Jolanta Drab, mgr Ewa Mazur oraz nauczyciel historii mgr Danuta Jeziorska. Podczas przerwy młodszym koleżankom i kolegom towarzyszyły nasze uczennice klasy maturalnej Kinga i Paulina. Koordynatorem IV edycji AML jak i poprzednich jest wicedyrektor Agnieszka Borowska.

Kolejne zajęcia już w kwietniu.