• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest środa, 28 lutego 2024 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 114 dni. Matura za: 69 dni.

Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

Dzień Kobiet 2018

Dnia 8 marca, w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Kobiet, którą przygotowała klasa IIcd pod opieką Pani Jolanty Drab. Na uroczystości mogliśmy zobaczyć różne typy kobiet współczesnych oraz zabawny skecz o kwiatach, który wywołał śmiech zarówno wśród panów, jak i pań. Została również wyświetlona prezentacja ukazująca portrety uczennic klasy II cd. Na zakończenie wystąpił szkolny zespół The Hats, wywołując aplauz publiczności. Następnie życzenia wszystkim przedstawicielkom płci pięknej złożył Pan Dyrektor Grzegorz Mastalerz, a męska część samorządu uczniowskiego wręczyła kwiaty.