Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Studniówka 2018

27 stycznia w Sali Diamentowej we Wręczycy Wielkiej odbyła się studniówka klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach. W balu studniówkowym udział wzięli uczniowie trzech klas maturalnych kończący w tym roku naukę w naszej szkole. Bal rozpoczął się o godzinie 18.00 odczytaniem fragmentu „Pana Tadeusza” i polonezem – każda klasa pochwaliła się swoim własnym pięknym i niepowtarzalnym układem tanecznym, który tradycyjnie poprowadzili dyrektor Grzegorz Mastalerz, wicedyrektor Agnieszka Borowska oraz wychowawcy klas: Edyta KucJadwiga Krysiak i Agata Pindór.

Szampański humor i wspaniała atmosfera towarzyszyły młodzieży aż do rana.

Opiekę nad uczestnikami balu sprawowali wychowawcy i rodzice, którym składamy serdeczne podziękowania.