Szkolny Ogród
    Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
    Otwarcie Przystani Turystyki Aktywnej w Zespole Szkół w Krzepicach
    Niemiecka młodzież w krzepickim liceum
    Warsztaty geologiczne w Górach Świętokrzyskich
    Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Dzisiaj jest piątek, 19 października 2018 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 243 dni.

Imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

Studniówka 2018

27 stycznia w Sali Diamentowej we Wręczycy Wielkiej odbyła się studniówka klas maturalnych Liceum Ogólnokształcącego w Krzepicach. W balu studniówkowym udział wzięli uczniowie trzech klas maturalnych kończący w tym roku naukę w naszej szkole. Bal rozpoczął się o godzinie 18.00 odczytaniem fragmentu „Pana Tadeusza” i polonezem – każda klasa pochwaliła się swoim własnym pięknym i niepowtarzalnym układem tanecznym, który tradycyjnie poprowadzili dyrektor Grzegorz Mastalerz, wicedyrektor Agnieszka Borowska oraz wychowawcy klas: Edyta KucJadwiga Krysiak i Agata Pindór.

Szampański humor i wspaniała atmosfera towarzyszyły młodzieży aż do rana.

Opiekę nad uczestnikami balu sprawowali wychowawcy i rodzice, którym składamy serdeczne podziękowania.