MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest wtorek, 22 października 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 251 dni. Matura za: 195 dni.

Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

Wigilijne spotkanie w naszej szkole

W dniu 22 grudnia 2017 roku wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się w auli, by razem przygotować się duchowo do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Na początku obejrzeliśmy autorski spektakl klasy 1cd pod tytułem „Czym dla Ciebie są Święta”. Następnie odbył się konkurs kolęd, w którym rywalizowały wszystkie klasy licealne. W tym roku (jak i ubiegłym) pierwsze miejsce wyśpiewała klasa 3cd. Po konkursie dyrekcja szkoły wraz z panią pedagog podziękowała uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w akcję „Szlachetnej Paczki” oraz w przygotowanie stołów Bożonarodzeniowych, na powiatowej prezentacji stołów. Spotkanie zakończyły bardzo serdeczne życzenia dla całej społeczności szkolnej złożone przez dyrektora oraz Samorząd Szkolny.