Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Pomoc

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW

Umowa partnerska z Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej

W grudniu 2017 r. została podpisana umowa o współpracę pomiędzy Zespołem Szkół w Krzepicach, a Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. Zakres wspólnych działań obejmuje popularyzację nowoczesnych rozwiązań technicznych poprzez organizowanie konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów, udostępnianie materiałów promocyjnych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Szkoły i Wydziału, współpracę w realizowanych projektach edukacyjnych, współudział w ewaluacji i opiniowaniu programów kształcenia, organizowanie szkoleń i spotkań o charakterze edukacyjnym z udziałem młodzieży i kadry pedagogicznej.

Uczniowie liceum ogólnokształcącego klas drugich i trzecich medyczno-przyrodniczych i politechniczno-ekonomicznych uczestniczyli już w zajęciach warsztatowych z chemii i pokazach z fizyki prowadzonych przez nauczycieli akademickich. Zapoznali się z wyposażeniem nowoczesnych laboratoriów. Młodzież Zespołu Szkół, dzięki podjętej przez jednostki współpracy, ma możliwość zapoznania się z tokiem studiów na jednym z wydziałów Politechniki.