MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest wtorek, 22 października 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 251 dni. Matura za: 195 dni.

Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

Pomoc

POLITECHNIKA CZĘSTOCHOWSKA WYDZIAŁ INŻYNIERII PRODUKCJI I TECHNOLOGII MATERIAŁÓW

Umowa partnerska z Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej

W grudniu 2017 r. została podpisana umowa o współpracę pomiędzy Zespołem Szkół w Krzepicach, a Wydziałem Inżynierii Produkcji i Technologii Materiałów Politechniki Częstochowskiej. Zakres wspólnych działań obejmuje popularyzację nowoczesnych rozwiązań technicznych poprzez organizowanie konferencji, seminariów, warsztatów i pokazów, udostępnianie materiałów promocyjnych, kształtowanie pozytywnego wizerunku Szkoły i Wydziału, współpracę w realizowanych projektach edukacyjnych, współudział w ewaluacji i opiniowaniu programów kształcenia, organizowanie szkoleń i spotkań o charakterze edukacyjnym z udziałem młodzieży i kadry pedagogicznej.

Uczniowie liceum ogólnokształcącego klas drugich i trzecich medyczno-przyrodniczych i politechniczno-ekonomicznych uczestniczyli już w zajęciach warsztatowych z chemii i pokazach z fizyki prowadzonych przez nauczycieli akademickich. Zapoznali się z wyposażeniem nowoczesnych laboratoriów. Młodzież Zespołu Szkół, dzięki podjętej przez jednostki współpracy, ma możliwość zapoznania się z tokiem studiów na jednym z wydziałów Politechniki.