Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

21. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie

Miłośnicy książek krzepickiego Zespołu Szkół uczestniczyli w pierwszym dniu, trwających do 29 października 2017 r., 21. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Hasłem tegorocznej imprezy czytelniczej stały się słowa portugalskiego pisarza Fernanda Pessoi „Czytam i staję się wolny”.

Mimo że oficjalne otwarcie odbyło się o godzinie 1200, szkolna grupa młodzieży była na miejscu już przed 1100. Przez ponad cztery godziny licealiści zapoznawali się z najświeższą ofertą wydawniczą świata zwiedzając dwa olbrzymie pawilony: Wisłę i Dunaj. W salonach: Wydawców Akademickich i Naukowych, Nowych Mediów, Książki Młodzieżowej oraz Komiksu nie sposób było się nudzić.

W trakcie tego szczególnego święta literatury cały czas napotykano na sławne postacie, które promowały swoją twórczość prowadząc spotkania autorskie, rozmawiając z czytelnikami lub składając autografy na świeżo zakupionych przez czytelników, pachnących jeszcze farbą drukarską książkach. Wśród uczniów dużym zainteresowaniem cieszyła się książka Dana Browna „Początek”.

Mamy nadzieję, że równie licznie odwiedzimy targi w przyszłym roku smiley