Zawieszenie zajęć w szkole
    Bicie rekordu RKO
    Wigilia Szkolna - wspólne kolędowanie
  • "Koncert Muzyki Polskiej"
    Kozielewski – nauczyciel i mistrz

Dzisiaj jest środa, 03 czerwca 2020 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 26 dni. Matura za: -30 dni.

Imieniny: Klotyldy, Leszka, Tamary

Koło Młodego Geografa

W dniu 7 października rozpoczęło działalność nowe koło zainteresowań w naszej szkole. Koło Młodego Geografa w zamyśle ma skupiać osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy o środowisku, o zainteresowaniach przyrodniczych, turystycznych i naukowych. W ostatnią sobotę udaliśmy się na wycieczkę na najbliższą nam górę, czyli na Opatowską Górę. Prowadziliśmy obserwacje i pomiary zjawisk krasowych, doskonaliliśmy umiejętności orientacji w terenie oraz obserwacje biocenozy. W jaskini szukaliśmy skamieniałości i nasze wysiłki zostały zakończone sukcesem, znaleźliśmy odciski amonitów oraz małży.

Nowe osoby zainteresowane pracą i zabawą w kole zapraszamy. Zgłoszenia ciągle przyjmuje pani Bożena Drab.