MISTRZOSTWO POWIATU W KOSZYKÓWCE
    Finaliści konkursu „Ojczyzna Nasza”
    Stoły Bożonarodzeniowe
    Bicie Rekordu na największą lekcję resuscytacji krążeniowo-oddechowej
    Dzień matematyki
    Szkolni melomani na koncercie w NOSPR - Katowice
    Ruszyła V edycja Akademii Młodego Licealisty

Dzisiaj jest wtorek, 22 października 2019 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 251 dni. Matura za: 195 dni.

Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

Koło Młodego Geografa

W dniu 7 października rozpoczęło działalność nowe koło zainteresowań w naszej szkole. Koło Młodego Geografa w zamyśle ma skupiać osoby zainteresowane poszerzaniem swojej wiedzy o środowisku, o zainteresowaniach przyrodniczych, turystycznych i naukowych. W ostatnią sobotę udaliśmy się na wycieczkę na najbliższą nam górę, czyli na Opatowską Górę. Prowadziliśmy obserwacje i pomiary zjawisk krasowych, doskonaliliśmy umiejętności orientacji w terenie oraz obserwacje biocenozy. W jaskini szukaliśmy skamieniałości i nasze wysiłki zostały zakończone sukcesem, znaleźliśmy odciski amonitów oraz małży.

Nowe osoby zainteresowane pracą i zabawą w kole zapraszamy. Zgłoszenia ciągle przyjmuje pani Bożena Drab.