• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest środa, 28 lutego 2024 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 114 dni. Matura za: 69 dni.

Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

Potrójny sukces grupy artystycznej naszego LO!

Grupa artystyczna naszego LO po raz kolejny zaprezentowała wysoki poziom podczas VIII Uczniowskiego Amatorskiego Przeglądu Artystycznego. W czwartek 23.03.2017r. w czasie konkursowego przeglądu talentów młodzieży naszego powiatu grupa taneczna „eLO Bronek” , zespół wokalny i grupa teatralna prezentując swoje umiejętności wywalczyli medalowe miejsca. W kategorii taniec uzyskali I miejsce, a piosenka i teatr II miejsce. Żywiołowy, trudny układ taneczny, energetyczna piosenka oraz oryginalna prezentacja spektaklu „Dorosłość” to artystyczna wizytówka naszej szkoły na tegorocznym powiatowym przeglądzie talentów. Na Gali w sali MOK w Kłobucku nasi artyści odebrali nagrody i gratulacje z rąk wicestarosty Macieja Biernackiego i Naczelnik Wydziału Edukacji Pani Joanny Kulejewskiej.

Przez kilka tygodni nasi uczniowie mocno pracowali na końcowy rezultat. Poza normalnym trybem zajęć ćwiczyli popołudniami w szkole aby szlifować swoje talenty pod opieką: wicedyrektor Agnieszki Borowskiej (taniec, wokal), pedagog Marioli Kempińskiej-Kulej i Tomasza Pietrzaka - naszego absolwenta (teatr). Dyrektor szkoły Grzegorz Mastalerz pogratulował poziomu występów i uzyskanych nagród.

Cieszymy się z sukcesów i czekamy na kolejne Wasze występy.

Oto oni:

Grupa taneczna „eLO Bronek”: Paulina Kozak, Natalia Zając, Katarzyna Chrustowska, Weronika Miarka, Natalia Miarka, Mariola Kaczmarek, Bartosz Nogalski, Jan Napora, Bogdan Kuc, Arkadiusz Antczak.

Zespół wokalny: Nicola Kokot, Angelika Starczyk, Kamila Tracz, Weronika Tomczyk, Oliwia Kowalska.

Grupa teatralna: Ewa Pąchalska, Dominik Sadliński, Agnieszka Kotala, Patrycja Ulfik, Joanna Żołnowska, Karolina Polus, Aleksandra Muszyńska, Milena Giza, Filip Dudkowski, Arkadiusz Słomian.

Zdjęcia: Paulina Brzozowska, Marta Pęcherz