• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
  • Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
  • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest środa, 28 lutego 2024 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 114 dni. Matura za: 69 dni.

Imieniny: Romana, Makarego, Lutomira

25 Finał WOŚP już za nami

Dziękujemy wszystkim za udział w 25 Finale WOŚP w Krzepicach i okolicy.

Udało się kolejny raz pobić rekord krzepickiego sztabu w zbiórce pieniędzy, zorganizowanej przez młodzież naszej szkoły. Zebraliśmy ponad 20 300 złotych (dokładna kwota będzie podana po przeliczeniu przez pracowników Banku Spółdzielczego).

Koncert, czyli występy i licytacje, odbył się w sali kinowej GOK, poprowadzili go wolontariusze naszej szkoły oraz Młodzieżowej Rady Sołeckiej z Dankowic. Na scenie wystąpili: Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Zajączek, sekcja wokalna GOK z Krzepic i zespół wokalny Wiolinki za Szkoły Podstawowej nr 1 w Krzepicach. Dziękujemy za wsparcie wszystkim występującym artystom.

Dochód tegorocznej akcji będzie wykorzystany dla ratowania zdrowia i życia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W dniu Finału nasi wolontariusze zbierali pieniądze w 12 miejscowościach: Krzepice, Starokrzepice, Zajączki Pierwsze i Drugie, Danków, Dankowice, Rębielice Szlacheckie, Lindów, Albertów, Natolin, Opatów i w Iwanowicach.