• "To jest ten czas" - wspomnienie prof. Mariana Zembali
  • Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
    Liceum Ogólnokształcące im. prof. Mariana Zembali
  • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
    Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
    Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim

Dzisiaj jest wtorek, 05 grudnia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 199 dni. Matura za: 154 dni.

Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ZESPOLE SZKÓŁ W KRZEPICACH

W środę 16 listopada 2016 roku odbyły się w naszej Szkole powszechne, równe, bezpośrednie oraz tajne wybory wyłaniające nowe władze Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu aula Zespołu Szkół w Krzepicach zamieniła się w lokal wyborczy. Nad przebiegiem wyborów czuwała niezależna Komisja Wyborcza składająca się z przewodniczących poszczególnych klas. Ustępujący Samorząd przedstawił prezentację podsumowującą jego działalność oraz złożył podziękowania na ręce Pana Dyrektora, Pani Dyrektor i Pani Pedagog oraz wszystkich nauczycieli za pomoc i owocną współprace w ubiegłym roku szkolnym.

Następnie kandydaci do Samorządu Uczniowskiego mieli możliwość zaprezentowania siebie i przedstawienie swoich programów wyborczych. Były to wystąpienia przemyślane, konkretne i bardzo dojrzałe.

Komisja Wyborcza sprawnie policzyła głosy i ogłosiła wyniki. Do Szkolnego Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/17 weszły następujące osoby: Jan Napora, Filip Dudkowski, Agnieszka Kotala, Dawid Jagieła i Agata Jagieła Opiekunem Samorządu została pani Mariola Kempińska-Kulej.

Dziękujemy Oli Kweczlich i Maćkowi Mastalerzowi za poprowadzenie wyborów a Angelice Starczyk za uświetnienie ich swoim śpiewem. Wszystkim głosującym dziękujemy za udział w wyborach a nowo wybranemu Samorządowi Uczniowskiemu gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz społeczności szkolnej.