• Dzień pierwszoklasisty
  Dzień pierwszoklasisty
 • Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
  Nagroda Polin dla Zespołu Szkół w Krzepicach!
 • Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
  Poznaj Polskę - Wycieczka do Krakowa
 • Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
  Najwyższa zdawalnośc egzaminu maturalnego w woj. śląskim
 • Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
 • Sukces Naszej Szkoły
  Sukces Naszej Szkoły
 • PODRÓŻE KSZTAŁCĄ
  PODRÓŻE KSZTAŁCĄ

Dzisiaj jest czwartek, 26 stycznia 2023 roku. Do zakończenia roku szkolnego pozostało: 147 dni. Matura za: 97 dni.

Imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny

Zakończenie Roku Szkolnego

W piątek, 24 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, w której  wzięli udział uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście. Dyrektor Grzegorz Mastalerz podsumował całoroczną działalność szkoły obfitującą w wiele ważnych projektów, programów, akcji dziękując jednocześnie wszystkim za zaangażowanie i włożony trud nie tylko w rozwój indywidualny ale również całej placówki. W obecności zgromadzonej społeczności szkoły uczniowie, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli najwyższe wyniki w nauce oraz odnieśli  sukcesy w olimpiadach, konkursach przedmiotowych, artystycznych, sportowych przyjęli gratulacje oraz dyplomy i nagrody książkowe.

Podniosłym i wzruszającym momentem było pożegnanie dwojga pełnych charyzmy, wieloletnich  nauczycieli języków obcych:  mgr Urszuli Chęcińskiej-Milik oraz mgr Tomasza Baldego kończących swą pracę zawodową w szkole.

Roczny pobyt w naszej szkole zakończyła również Hoi Lau uczennica z Hong Kongu, która była na rocznej wymianie młodzieży z Fundacji im. ks. Siemaszki.

Oprawę artystyczną całości wydarzenia przygotowała kl. IA, natomiast elementem wieńczącym  uroczystość był spektakl pt. „Koniec kanalii” w wykonaniu szkolnej grupy teatralnej, tegorocznych zwycięzców w Powiatowym Uczniowskim Amatorskim Przeglądzie Artystycznym.

Dziękujemy za cały rok szkolny.